Produkty Ambra dei Bimbi

Bransoletka terapeutyczna dla Mamy kolor cytryna [AT-BL3]

Bransoletka terapeutyczna z bursztynu marki Ambra dei Bimbi to idealny prezent dla kobiety, która prowadzi intensywny tryb życia i preferuje ekologiczne i naturalne rozwiązania dla zdrowia swojej rodziny. Bursztyn wpływa bardzo pozytywnie na samopoczucie, dostarcza organizmowi życiodajnych elektronów i jonów ujemnych, wzmacnia organizm i poprawia Naszą witalność. Pomaga w leczeniu astmy, bólu głowy, gardła, w zaburzeniach snu i dolegliwościach miesiączkowych.

Wiara w dobroczynne działanie bursztynu, poparta wynikami badań naukowych, okazała się uzasadniona. Odkryto, że kwas bursztynowy działa jak biostymulator - pobudza system nerwowy, reguluje pracę nerek i jelit, jest środkiem przeciwzapalnym i antytoksycznym. Na bazie tego składnika wyrabia się maści i kremy na dolegliwości reumatyczne, astmatyczne, owrzodzenia i podrażnienia skóry oraz na schorzenia oskrzeli, gardła i tarczycy.

Kwas i olej uzyskane z bursztynu wykorzystywane są też przez przemysł kosmetyczny, gdyż niszczą wolne rodniki i bakterie oraz mają właściwości dezynfekujące, a także łagodzące skutki oparzeń i ukąszeń owadów.

powrót

Opis techniczny:

  długość: 16-18-20cm

  waga: od 3 do 4gr

  średnica koralików: od 4,5 do 5,5mm

  szlif: barok kulisty lub oliwkowy

  kolor koralików : naturalne odcienie bursztynu - cytryna

  Cena od 60.00 PLN

  kup

Pomaga w leczeniu:

  -astmy

  -bólu głowy

  -bólów reumatycznych

  -w zaburzeniach snu

  -dolegliwościach miesiączkowych