Produkty Ambra dei Bimbi

Bransoletka na ząbkowanie kolor wiśnia [ADB-BW3]

Naszyjnik z bursztynu Ambra dei Bimbi, to idealne rozwiązanie dla Twojego dziecka w okresie ząbkowania. Produkt ten jest wykonany ręcznie z niezwykłą starannością i profesjonalizmem przez rzemieślników z pokoleniowym doświadczeniem. Wszystkie naszyjniki i bransolety wykonane są z naturalnego bałtyckiego bursztynu, dzięki temu możemy dać Państwu gwarancję, że zachowane są wszystkie właściwości lecznicze bursztynu. Zapięcie wykonane jest ze srebra antyalergicznego próby 925. Wszelkie produkty potrzebne do wykonania naszyjnika są wyłącznie pochodzenia naturalnego (klej roślinny, jedwabna nitka)

Instrukcja i ostrzeżenia:

  Produkty Ambra dei Bimbi można myć naturalnym mydłem z wodą.

  Produkty Ambra dei Bimbi nie mają daty ważności.

  Produkty Ambra dei Bimbi nigdy nie tracą swych właściwości terapeutycznych.

  Produkty Ambra dei Bimbi nie powinny mieć styczności z substancjami chemicznymi (kremy, perfumy), gdyż koraliki tracą swój blask.

  Produkty Ambra dei Bimbi nie powinny być noszone przez dzieci bez nadzoru dorosłych.

  Produkty Ambra dei Bimbi można nasić podczas snu, alternatywnie proponujemy umieszczać je na kostce u nóżki dziecka pod śpioszkami.

powrót

Opis techniczny:

  obwód: 12cm lub 14cm

  waga: od 3 do 4gr

  średnica koralików: od 4,5 do 5,5mm

  szlif: barok kulisty lub oliwkowy

  kolor koralików : naturalne odcienie bursztynu - koniak

  Cena 45.00 - 55.00PLN

  kup

Jak to działa:

  Gdy dziecko zaczyna ząbkować, jest to bardzo uciążliwy i bolesny proces zarówno dla niemowląt jak i dla rodziców. Wyrzynający się ząbek często traktowany jest przez organizm jak ciało obce, dlatego dziąsło wokół niego zostaje objęte lekkim stanem zapalnym – jest zaczerwienione, opuchnięte i bardzo wrażliwe. Ząb przebija się przez nie z uporem, a to powoduje ból. Dolegliwościami charakterystycznymi dla ząbkowania mogą być gorączka, brak apetytu czy nawet biegunka. Normalnie stosujemy różne maści znieczulające do smarowania dziąseł i żele łagodzące z chlorowodorkiem lidokainy. Żel jest lekiem, zatem przedawkowany może dziecku zaszkodzić. Należy stosować nie częściej, niż zaleca to producent na opakowaniu.

  Idealny moment na Ambra dei Bimbi. Jedną z najstarszych dostępnych naturalnych metod na zniwelowanie bólu w okresie ząbkowania są niezwykłe właściwości bursztynu.

  Kwas bursztynowy, substancja zawarta w bursztynie działa jak naturalny środek przeciwbólowy i przeciwzapalny dzięki czemu dzieci zachowują spokój i są zrelaksowane w czasie ząbkowania.